Uitslagen

1200 m Kidsloop 2019
De winnaars van een mooie beker vind je hieronder. De complete uitslag van de kidsloop is hier te vinden.

Meisjes t/m 7 jaar
1.  Elisa Maasmann – Winkel
2.  Lieke Tillema – Warmenhuizen
3.  Jinte Brink – Zuid Scharwoude
Meisjes 8-9 jaar
1.  Sara Pot – Tuitjenhorn
2.  Lisa Slijkerman – Tuitjenhorn
3.  Suus Kruijer – Tuitjenhorn
Meisjes 10 t/m 12 jaar
1.  Rosalie ten Bruggencate – Broek op Langedijk
2.  Fien Plak – Tuitjenhorn
3.  Romy Duineveld – Tuitjenhorn

Jongens t/m 7 jaar
1.  Youri de Nijs – Warmenhuizen
2.  Dick Laurent – Broek op Langedijk (prijs nog af te halen)
3.  Max de Vries – Winkel
Jongens 8-9 jaar
1.  Iven Ligthart – Warmenhuizen
2.  Sven Nieuwland – Tuitjenhorn
3.  Thijs Pronk – Warmenhuizen
Jongens 10 t/m 12 jaar
1.  Rik Bekker – Warmenhuizen
2.  Fimme de Vries – Heerhugowaard
3.  Quint Kuiper – Zwaag

Boerenkoolloop 5&10 km uitslagen 2019
Meisjes tot 15 jaar
1. Gwinn Steens – 24:15
2. Noëlle Ligthart – 24:29
3. Tessa Mans – 25:39
Jongens tot 15 jaar
1. Josh Garrone – 19:12
2. Matteo Garrone – 20:36
3. Bas Mussert – 21:14

V senioren
1. Amber Hoffer-Regts – 22:41
2. Nancy Chung – 22:51
3. Femke Klaver – 23:02
M senioren
1. Marco Ghiglioni – 17:41
2. Sven Verduijn – 17:58
3. Yordi Verkroost – 18:10

Boerenkoolloop 10 km 
V senioren
1. Suzan Nieman  37:28
2. Ellen Zoon  40:53
3. Cora Kiekens-Klaver 42:14
V 35
1. Linda Schra-Metzelaar 40:43
2. Heidi de Vries 42:08
3. Josine Warnaar 42:30
V45
1. Chantal van de Wal-Gold 42:57
2. Ilona Ploeger  44:38
3. Marianne Kant  46:18
V55
1. Monique Andriessen 44:14
2. José Kerkhof-Leijen  48:55
3. Carolien Jansen 49:34

M senioren
1. Michiel de Ruiter 34:16
2. Pepijn Smilda 34:45
3. Tom Hoogeboom 35:00
M 35
1. Maaikel Koenis 36:14
2. Oscar Wokke  36:38
3. Michel Emmerik  37:05
M45
1. Tuan Do  38:56
2. Frank Hoogeboom  39:33
3. Ariën Kruijer  39:49
M55
1. Cees Kersten  36:22
2. Jan Kerkhof  38:54
3. Fred Smit  40:32

Boerenkool Bedrijvenloop 2019
Van alle deelnemende teams is Team de Toekomstgroep er met de prijs vandoor gegaan. Alle uitslagen van de deelnemende bedrijven zijn hier te vinden.

Uitslagen voorgaande jaren